JOBS

MADO – Cautam contabila pentru locatia din AFI Ploiesti
MADO

Adaugat la data de:

27 aprilie 2022

Expira la data de:

01 iulie 2022

Descriere:

La MADO, oamenii fac ca lucrurile să funcționeze. Să lucrezi alături de noi e mai mult decât un JOB.

DEDICAȚI GUSTULUI DESĂVÂRȘIT, punem pasiune în tot ceea ce facem.

Alături de noi ai șansa de a te DEZVOLTA. Crezi că TU ești ce căutăm?

Așteptăm să ne vedem!

Beneficii:

– Salariu atractiv

– Contract pe perioada nedeterminata

– Instruire necesară

– Bonusuri în funcție de performanțe

– Posibilitatea de a avansa

– Mediu de lucru dinamic

Responsabilitati:

  • Coordonarea echipei,organizarea punctului de lucru si a personalului
  • Atitudine pozitiva in relatiile cu clientii si colegii
  • Cunostinte operare PC: Microsoft Office Word, Excel
  • Persoană constiincioasă, riguroasă si meticuloasă în realizarea sarcinilor
  • Locație stabilă în Ploiesti
  • Experiență în domeniu și studiile superioare reprezintă un avantaj