JOBS

AFI Ploiesti

Adaugat la data de:

15 aprilie 2022

Expira la data de:

30 iunie 2022

AFI Ploiesti angajeaza electrician de intretinere si reparatii

Descriere:

Cerinte:

– Experienta in lucru cu Sisteme de Detecție, Supraveghere Video Control Acces

– Autorizatie electrician autorizata ANRE – constituie avantaj

– Experienta minim 3 ani in domeniu;

– Disponibilitate la efort prelungit;

– Rezistenta la stres;

– Persoana integra si responsabila;

– Viteza de reactie si capacitate de a lua decizii;

– Abilitati de a lucra in echipa.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv corelat cu performantele profesionale
  • Tichete masa
  • Asigurare medicala si abonament medical

Mai multe informatii la numarul de telefon: 0344802797

Responsabilitati:

  • Efectueaza lucrari de mentenanta tehnica pentru mentinerea in buna stare de functionare a tuturor sistemelor electrice si instalatiilor Centrului Comercial;
  • Inlocuieste/repara echipamentul electric defect;
  • Executa inspectii periodice si revizii tehnice ale instalatiilor electrice folosind echipament de siguranta adecvat;
  • Stabileste necesitatea reparatiei, in functie de starea tehnica a instalatiei electrice si executa atat reparaţii curente cat si reparatii capitale, ce presupun demontarea completa a instalatiei electrice, reconditionarea izolatiilor deteriorate etc.